صفحه اصلی | درباره ما | تماس با ما

معرفی شرکت نسیم سبز ربیع

شرکت نسیم سبز ربیع با عنایت به حساسیت مقوله تغذیه گیاه و نقش آن در افزایش کیفیت و رشد کمیت محصولات کشاورزی با همراهی جمعی از متخصصان کشاورزی و صنایع شیمیایی و با بهره گیری از دانش خاص تولید کودهای مایع اقدام به تولید این محصول تحت نظارت شرکت NID Petroleum کانادا نموده است. بهره برداری از خط تولید این شرکت از تابستان سال 1390 آغاز شد و در گام اول، کود مایع کامل « سرسبز »، شامل تمام عناصر اصلی پرمصرف (Macro) و کم مصرف (Micro) مورد نیاز گیاه با یک فرمول عمومی مناسب برای اکثر گیاهان و خاک های مناطق مختلف ایران تولید گردید. در ادامه نیز تا کنون اقدام به تولید انواع دیگری از کود های مایع با فرمولاسیون های مختلف نموده است.

کود مایع سرسبز در استان های مختلف روی انواع محصولات زراعی و باغی مانند سیب، پسته، مرکبات، ذرت، برنج، گندم، زعفران، کنجد، محصولات گلخانه ای و سبزی و صیفی توسط کارآفرینان و فعالان بخش کشاورزی مورد تست و ارزیابی قرار گرفت که تأثیر آن بر روی میزان تولید و کیفیت محصولات بسیار رضایت بخش اعلام و گزارش شده است .

در حال حاضر جهت گیری این شرکت به سوی تولید کودهای تلفیقی در برگیرنده برخی ترکیبات آلی مانند اسید فولویک، اسید هیومیک و اسیدهای آمینه در کنار استفاده از مواد شیمیایی و معدنی است تا با بهره گیری از تاثیرات مثبت هر یک، بیشترین مزیت را به لحاظ تامین عناصر غذایی مورد نیاز محصولات زراعی و باغی برای کشاورزان و دست اندرکاران بخش کشاورزی فراهم آورد.